Töötajad ja kontakt

Kontakt

Tallinna Ülikooli Arheoloogia teaduskogu

Rüütli tn 10, 10130 Tallinn
e-post: arheoloogiakogu@tlu.ee

Töötajad

Juhataja
Lembi Lõugas

vanemteadur

Kabinet 222
Telefon: 6836 462; 5551 4634
E-post: lembi.lougas@tlu.ee
Arheoloogiakogud
Ülle Tamla

peavarahoidja

Kabinet 308
Telefon: 6838 469; 5551 4631
E-post: ulle.tamla@tlu.ee
Heidi Luik

asulad ja linnused

Kabinet 206
Telefon: 5557 6845
E-post: heidi.luik@tlu.ee
Mari-Liis Posti

kalmed, juhuleiud, arheoloogia andmebaas

Kabinet 307
Telefon: 5647 2373

E-post: mlposti@tlu.ee
Irita Kallis

kesk- ja uusaegne kollektsioon

Kabinet 208
Telefon: 5197 1579
E-post: ikallis@tlu.ee
Mauri Kiudsoo

numismaatikakoguhoidja

Kabinet 207
Telefon: 5558 5108
E-post: mauri.kiudsoo@tlu.ee
Kristi Tasuja

arheozooloogiakogu

Kabinet 306
Telefon: 6836 472
E-post: kristi.tasuja@tlu.ee
Konserveerimine
Tarvi Toome

konservaator
metall, puit, nahk

Kabinet 112b
Telefon: 6836 482
E-post: tarvi.toome@tlu.ee
Aive Viljus

vanemkonservaator
arheoloogilised materjalid

Kabinet 316 (313)
Telefon: 6836 468
E-post: aive.viljus@tlu.ee
Arheoloogiaarhiiv ja raamatukogu
Kristi Tasuja

arhiivikoguhoidja

Kabinet 327
Telefon: 6836 473
E-post: kristi.tasuja@tlu.ee
Liis Soon

raamatukoguhoidja

Kabinet 227
Telefon: 6836 470
E-post: liis.soon@tlu.ee
Projektide täitjad
Jüri Peets

vanemteadur

Kabinet 122
Telefon: 6836 463
E-post: jyri.peets@ai.ee
Liina Maldre

teadur

Kabinet 221
Telefon: 6836 465
E-post: liina.maldre@tlu.ee
Raili Allmäe

teadur

Kabiner 123
Telefon: 6836 466
E-post: raili.allmae@tlu.ee
Ülle Aguraiuja

teadur (lapsehoolduspuhkusel)

Kabinet 129 (216)
Telefon: 6836 467
E-post: ulle.aguraiuja@tlu.ee
Reet Maldre

projekti koordinaator

Kabinet 124
Telefon: 6836 465
E-post: reet.maldre@tlu.ee
Jaana Limbo-Simovart

projekti täitja

Kabinet 123
Telefon: 6836 466
E-post: jana.limbo@ai.ee
Liivi Varul

doktorant

Kabinet 219 (216)
Telefon: 6836 467
E-post: liivivarul@gmail.com

Comments are closed.